Hakkımızda

Neden Yasal Sağlık Hizmetleri ?


Değerli yatırımcılarımız ve iş ortaklarımız;

Yasal Sağlık Hizmetleri Laboratuvarı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği alanında deneyimli personelimiz ile birlikte Türkiye ekonomisi ve sektöre hizmet veren, öncü kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyarız.

“Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlama” ilkesi doğrultusunda siz paydaşlarımıza ve Türkiye’ye değer katma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Hakkımızda

Yasal Sağlık Hizmetleri tüm sağlık hizmetlerini kapsayan bir kurumdur. Konusuna giren hizmetlerde en kaliteli hizmeti en uygun fiyata en hızlı şekilde sunmaktadır. Faaliyete geçtiği günden beri sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir vizyona sahiptir. İstanbul genelinde ve sınır illerde verdiğimiz tüm bu hizmetleri çok yakında Türkiye’nin her yerinde vermeye başlayacağız.

Vizyonumuz

Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, ülkemizi gururla temsil eden, İş Sağlığı ve Güvenliği sektörünün model şirketi ve öncü kuruluşlarından biri olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizi gelecek nesillere taşımak.

Misyonumuz

Her biri alanında uzmanlaşmış personelimizle, gelişen teknolojik gelişmeleri, yasal mevzuatı takip ederek, insan sağlığını gözeten ve koruyan, modern çözümler üretmek için çalışmaktayız.

× WhatsApp İletişim